Firma AMERI-POL istnieje już od 20 lat na rynku Europejskim. Chęć nieustannego rozwoju firmy motywuje nas do poszerzania zakresu działalności, co niejednokrotnie zakończyło się sukcesem. Potwierdza to nasza stabilna pozycja na rynku.

Stoimy u progu ogromnego rozwoju Fotowoltaiki w Polsce. Planowana ustawa o odnawialnych źródłach energii, która ma wejść w życie na początku przyszłego roku wspomoże sektor wytwarzania energii elektrycznej z ogniw fotowoltaicznych. Inwestorzy mogą liczyć na gwarantowane dofinansowanie zielonej energii - stała kwota przez 15 lat. Już podczas projektowania instalacji PV, możemy określić po jakim czasie zwróci się inwestycja i jak dużo będziemy na niej zarabiać.

Dodatkowo inwestor może liczyć na dofinansowanie ze źródeł unijnych na inwestycje nawet do 50% kosztów kwalifikowanych. Również banki wspomagają inwestycje w OZE udostępniając kredyty na bardzo dobrych warunkach z niską stopą procentową.

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą klienta. Od zaprojektowania instalacji, przez pomoc w otrzymaniu dofinansowania ze źródeł rządowych do dostarczenia materiałów i ich instalacji. Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym konsultantem, który wyczerpująco odpowie na Państwa pytania.